Rower szosowy SENSA Emilia Disc Tiagra
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower szosowy SENSA Emilia Disc Tiagra
Emilia SENSA Emilia Disc Tiagra to rower szosowy stworzony z myślą o aktywnych kobietach, które nie uznają kompromisów w kwestii jakości. Model oparto na aluminiowej ramie ze stopu LITE 6061. Dzięki podwójnemu cieniowaniu konstrukcja jest bardzo lekka, a zastosowanie technologii hydroformowania dodatkowo zwiększyło jej wytrzymałość i sztywność. To szczególnie istotne na asfaltowych nawierzchniach, gdzie liczy się każdy gram i efektywne przenoszenie mocy.
W rowerze zastosowano karbonowy widelec Supra Carbon STR8, który skutecznie tłumi drgania i poprawia komfort jazdy. Za dynamikę oraz precyzję zmiany przełożeń odpowiada grupa osprzętu Shimano Tiagra. System 2×10 wraz z kasetą o szerokim zakresie przełożeń pozwala płynnie dostosować obciążenie do warunków trasy, wprowadzając jazdę na wyższy poziom sportowy.
Komfort dopasowany do kobiecej anatomii
W modelu nie zabrakło elementów odpowiadających za wygodę podczas długich dystansów. Holenderski producent SENSA wyposażył rower w siodełko Selle Italia X3 Lady Boost, zaprojektowane z uwzględnieniem kobiecej anatomii. Konstrukcja siodła odciąża newralgiczne punkty podparcia, zapewniając komfort niezależnie od przyjmowanej pozycji.
Zestaw kół Supra RA Comp Disc współpracuje z oponami Vittoria Zaffiro 28 mm, gwarantując dobrą przyczepność, niskie opory toczenia oraz stabilność prowadzenia.
Wybierając Emilia Lady Disc Tiagra, stawiasz na wysoką jakość w średniej półce cenowej i możesz w pełni cieszyć się każdym kilometrem na trasie.
Marka SENSA
SENSA to holenderska marka obecna na rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy rowerów szosowych, MTB, przełajowych oraz gravelowych. Renomę zdobyła dzięki bardzo dobrej jakości wykonania oraz nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym.
Misją firmy jest tworzenie doskonałych rowerów w doskonałych cenach, tak aby każdy mógł cieszyć się jazdą.
Specyfikacja
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | SENSA |
| Model | Emilia Lady Disc Tiagra |
| Kod produktu | DD261260 |
| Rocznik | 2025 |
| Waga | 10,10 kg |
| Rama | aluminium LITE 6061 |
| Widelec | Supra Carbon STR8 – Flat Mount – E-thru 12 mm – Tapered 1.5 |
| Napęd | 2×10 |
| Przerzutka przednia | Shimano Tiagra FD-4700 (2s) |
| Przerzutka tylna | Shimano Tiagra RD-4700 (10s) |
| Manetki | Shimano Tiagra ST-4700 |
| Mechanizm korbowy | Shimano Tiagra FC-4700 (50-34T) |
| Kaseta | Shimano Tiagra (11-34T) |
| Hamulce | hydrauliczne tarczowe |
| Zaciski | Shimano Tiagra BR-4770 |
| Koła | Supra RA Comp Disc, piasty Shimano HB-RS470 / FH-RS470 |
| Opony | Vittoria Zaffiro 28 mm |
| Rozmiar koła | 28″ |
| Oś przód | Sztywna oś 12×100 mm |
| Oś tył | Sztywna oś 12×142 mm |
| Siodło | Selle Italia X3 Lady Boost |
| Pedały | brak w zestawie |
Informacje dodatkowe
| Kolor | fioletowy |
|---|---|
| Rozmiar ramy | M, S, L, XL |
| Rozmiar koła | 28" |
| Marka | Felt |
| Płeć | damskie, męskie |


















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.