Rower trekkingowy ROMET Wagant 7 CS
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower trekkingowy ROMET Wagant 7 CS
Romet Wagant 7 CS
Romet Wagant 7 CS to wszechstronny rower trekkingowy zaprojektowany z myślą o osobach poszukujących komfortowego i niezawodnego środka transportu zarówno do miasta, jak i na dłuższe trasy. Doskonale sprawdzi się podczas codziennych dojazdów do pracy, pomagając ominąć korki, a także w trakcie weekendowych wycieczek czy wielodniowych wypraw.
Komfortowa geometria ramy, solidne komponenty oraz bogate wyposażenie sprawiają, że model ten gwarantuje wygodną i bezpieczną jazdę w różnych warunkach.
Najważniejsze atuty
✔ Kompletnie wyposażony
Rower jest gotowy do jazdy od razu po zakupie. Na wyposażeniu znajduje się:
- oświetlenie przednie i tylne,
- tylny bagażnik przystosowany do montażu sakw,
- błotniki,
- stabilna stopka.
✔ Lekka i trwała rama
Aluminiowa rama łączy wytrzymałość z niską masą. Jej geometria pozwala utrzymać wygodną, odciążającą kręgosłup pozycję. Wewnętrzne prowadzenie przewodów poprawia estetykę oraz chroni je przed uszkodzeniami.
✔ Amortyzacja dla większego komfortu
Widelec SR Suntour NEX E-25 NLO o skoku 75 mm skutecznie tłumi nierówności, takie jak krawężniki czy korzenie. Redukuje drgania i zmniejsza zmęczenie rąk podczas jazdy.
✔ Nowoczesny napęd Shimano CUES 2×10
20 przełożeń pozwala precyzyjnie dopasować bieg do warunków terenowych. Komponenty z serii Shimano CUES gwarantują płynną i niezawodną pracę.
✔ Hydrauliczne hamulce tarczowe
Shimano BR-MT200 z tarczami 160 mm zapewniają skuteczne i pewne hamowanie – niezależnie od pogody.
✔ Koła 28”
Duże koła w połączeniu z oponami VeeTire City Tour 700x42C oferują niskie opory toczenia oraz dobrą przyczepność zarówno na asfalcie, jak i drogach gruntowych.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Kod produktu | DD226697 |
| Marka | Romet |
| Model | Wagant 7 CS |
| Rocznik | 2024 |
| Płeć | Męski |
| Kolor | Grafitowy |
| Waga | 18,01 kg (rozm. M 19″ z pedałami) |
| Rama | |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Rozmiar ramy | 19″ (M) |
| Widelec | SR Suntour NEX E-25 NLO, skok 75 mm (tapered) |
| Napęd | |
| Konfiguracja napędu | 2×10 (20 biegów) |
| Przerzutka przednia | Shimano Cues FD-U8010 (2s) |
| Przerzutka tylna | Shimano Cues RD-U8020 (11s) |
| Manetki | Shimano Cues SL-U8000 |
| Mechanizm korbowy | Shimano Cues FC-U6010-2 (46/32T) |
| Kaseta | Shimano CS-LG400-11 (11-45T) |
| Hamulce | |
| Typ | Tarczowe hydrauliczne |
| Model | Shimano BR-MT200 |
| Tarcze | Shimano SM-RT30 160/160 mm |
| Koła | |
| Rozmiar | 28″ |
| Opony | VeeTire City Tour 700x42C |
| Oś przód | QR 9×100 mm |
| Oś tył | QR 9×135 mm |
| Komponenty | |
| Mostek | RMT Components, regulowany, 85 mm |
| Siodło | Selle Royal Essenza Plus |
| Sztyca | RMT Components 27.2 mm, 300 mm |
| Pedały | FP-920, platformowe |
| Oświetlenie przód | Spanninga X&O |
| Oświetlenie tył | Spanninga Pimento |
Informacje dodatkowe
| Kolor | grafitowy |
|---|---|
| Rozmiar ramy | M, S, L, XL |
| Rozmiar koła | 28" |
| Marka | ROMET |
| Płeć | damskie, męskie |


















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.