Rower miejski damski KELLYS Arwen Dutch
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower miejski damski KELLYS Arwen Dutch
Arwen Dutch od marki KELLYS to rower damski miejski o pięknym, klasycznym designie retro, który na pewno spodoba się wszystkim estetkom. Jeśli poszukujesz modelu głównie do rekreacyjnych przejażdżek w obrębie miasta, Arwen Dutch będzie doskonałym wyborem. Nie sposób nie zwrócić uwagi na tak stylowy jednoślad!
Ramę wykonano z nowoczesnego stopu aluminium, dzięki czemu jest lekka i wytrzymała. Została jednak uformowana w taki sposób, aby prezentować się unikalnie i przywodzić na myśl dawne rowery miejskie. Jednocześnie pozwala użytkowniczce przyjąć bardzo wygodną, wyprostowaną pozycję. Siedzenie w ten sposób umożliwia również lepszą obserwację otoczenia, co sprzyja poprawie bezpieczeństwa – szczególnie w mieście. Widelec wykonano z wytrzymałej stali.
Rower Kellys damski wyposażono w 3-biegowy, prosty w obsłudze oraz odporny na warunki atmosferyczne napęd. W jego skład wchodzi piasta Nexus od japońskiej firmy Shimano. Arwen Dutch ma hamulce Apse Artek V-brake oraz Shimano coaster brake, dzięki którym zapanujesz nad jednośladem w każdej sytuacji.
Dopełnieniem tego pełnego wdzięku roweru są opony Mitas Cityhopper z charakterystycznym paskiem odblaskowym, również sprawiającym, że użytkownik jest lepiej widoczny, a tym samym bezpieczniejszy. Model wyposażono w koszyk, dzwonek, oświetlenie, osłonę łańcucha oraz podpórkę do wygodnego pozostawienia.
Specyfikacja
| Informacje | Szczegóły |
|---|---|
| Kod produktu | DD251564 |
| Marka | KELLYS |
| Płeć | damskie |
| Kolor | miętowy |
| Kolor wg producenta | menthol |
| Rocznik modelowy | 2025 |
| Rozmiar ramy | 18″ |
| Rozmiar producenta | one size |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | hi-ten stalowy |
| Napęd | 1×3 |
| Przerzutka tylna | Shimano Nexus, 3s |
| Manetki | Shimano Nexus SL-3S42E Revoshift |
| Mechanizm korbowy | Prowheel (36T), długość ramienia 170 mm |
| Kaseta / wolnobieg | Shimano (zintegrowana z piastą, 16T) |
| Typ hamulców | V-brake |
| Hamulce | Apse V-brake / Shimano (nożny w piaście) |
| Rozmiar kół | 28″ |
| Opony | Kenda 29×2.00″ (czarne) |
| Wspornik kierownicy | aluminiowo-stalowy, 25.4 mm, kąt 30°, długość 80 mm |
| Siodełko | Kellys |
| Wspornik siodła | stalowy, 27.2 mm, długość 330 mm |
| Pedały | platformowe (tworzywo/aluminium) |
| Oświetlenie | przód: Büchel Retro (bateryjne) / tył: LED (3 tryby) |
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy, miętowy |
|---|---|
| Rozmiar koła | 28" |
| Rozmiar ramy | M, S, L, XL |
| Marka | KELLYS |
| Płeć | damskie, męskie |


















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.