Rower szosowy FELT VR 60
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower szosowy FELT VR 60
Felt VR 60 to nowoczesny rower szosowy, który będzie optymalnym wyborem nie tylko dla początkującego kolarza, ale także średnio zaawansowanego użytkownika poszukującego solidnego modelu w przystępnej cenie. Konstrukcja amerykańskiej marki FELT łączy nowoczesny design z rozsądnie dobranymi komponentami. Widelec z włókna węglowego, napęd renomowanej marki Shimano, hamulce tarczowe oraz koła przystosowane do systemu bezdętkowego to jego główne atuty. Duża liczba punktów montażowych umożliwia dopasowanie roweru do indywidualnych potrzeb.
Waga roweru Felt VR 60 w wersji z ramą 54,5 cm wynosi 10,06 kg.
Najważniejsze cechy
Ponadczasowa rama z aluminium
Model bazuje na klasycznej aluminiowej ramie o dobrym stosunku masy do wytrzymałości. Wewnętrzne prowadzenie przewodów poprawia estetykę i zwiększa ich trwałość. Stonowane lakierowanie nadaje konstrukcji elegancki charakter.
Lekki carbonowy widelec
Widelec Felt VR 3.0 wykonany z włókna węglowego skutecznie tłumi drgania i poprawia komfort jazdy. Jego aerodynamiczna konstrukcja zwiększa sztywność przodu roweru, co przekłada się na precyzyjne prowadzenie.
Mechaniczne hamulce tarczowe
Zastosowane mechaniczne hamulce tarczowe są łatwe w serwisie i ekonomiczne w utrzymaniu. Zapewniają skuteczne hamowanie w różnych warunkach pogodowych, a regulacja pozwala dostosować siłę działania do preferencji użytkownika.
Napęd Shimano Claris
Rower wyposażono w napęd 2×8 oparty na komponentach Shimano Claris. To sprawdzona grupa rekreacyjna ceniona za płynną pracę i dobry stosunek jakości do ceny.
Koła tubeless ready
Koła Devox WheelRDS.A3 są przystosowane do systemu bezdętkowego. Konwersja pozwala poprawić przyczepność, komfort jazdy oraz zmniejszyć opory toczenia i ryzyko przebicia.
Solidne opony Vittoria
Model wyposażono w opony Vittoria Zaffiro w rozmiarze 700x30C. Charakteryzują się dobrą trwałością, niskimi oporami toczenia oraz stabilnością w zakrętach.
Możliwość personalizacji
Liczne punkty montażowe umożliwiają instalację koszyków na bidon, toreb czy innych akcesoriów. Dzięki temu rower sprawdzi się zarówno podczas rekreacyjnych wycieczek, jak i codziennych dojazdów.
Tabela specyfikacji
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | FELT |
| Model | VR 60 |
| Waga | 10,06 kg (rama 54,5 cm) |
| Rama | aluminium |
| Widelec | Felt VR 3.0, UHC Advanced carbon |
| Napęd | 2×8 |
| Przerzutka przednia | Shimano Claris FD-R2000 |
| Przerzutka tylna | Shimano Claris RD-R2000 |
| Manetki | Shimano Claris ST-R2000 |
| Mechanizm korbowy | Prowheel (50/34T) |
| Kaseta | Shimano CS-HG318 (11-34T) |
| Hamulce | tarczowe mechaniczne |
| Zaciski | Tektro MD-C550, tarcze TR22 160/160 mm |
| Koła | Devox WheelRDS.A3 (Tubeless ready) |
| Opony | Vittoria Zaffiro 700x30C |
| Oś przód | 12×100 mm |
| Oś tył | 12×142 mm |
| Siodło | Devox |
| Pedały | brak |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Rozmiar ramy | 43 – 145-153 cm, 51 – 167-173 cm, 54 – 173-179 cm, 58 – 183-188 cm, 61 – 188-196 cm |
| Rozmiar koła | 28" |
| Marka | Felt |
| Płeć | damskie, męskie |



















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.