Rower szosowy KROSS Vento DSC 5.0
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower szosowy KROSS Vento DSC 5.0
Kross Vento DSC 5.0 to rower szosowy, w którym nowoczesny osprzęt połączono z ponadczasowym stylem. Nowy model z popularnej serii od polskiego producenta przeprojektowano w taki sposób, aby rama lepiej współgrała z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi oraz szerszymi oponami. Wraz z niezawodnym w kolarstwie szosowym napędem Shimano 105 (2×11), a także wszechstronnymi kołami FSA Vision Team 30 tworzy to zestaw odpowiedni zarówno do dalekich wypraw ze znajomymi, jak i amatorskiego ścigania w peletonie.
Najważniejsze informacje:
Ramę wykonano z aluminium Lite, czyli ulepszonej wersji stopu 6061. Jest to materiał lekki, sztywny oraz bardzo odporny na uszkodzenia. Jego parametry dobrze nadają się do szybkiej jazdy, a także zapewniają wyjątkową wytrzymałość. Widelec z włókna węglowego ogranicza przenoszenie drgań z drogi na kierownicę.
Szosowa geometria typu endurance, czyli przystosowana do komfortowego pokonywania dłuższych dystansów. Pozycja nie jest w nich tak wymagająca jak w modelach wyścigowych, dlatego idealnie sprawdza się przy wielogodzinnych treningach albo wyprawach z lekkim wyposażeniem. Dzięki temu jazda na Krossie Vento pozwala skupić się nie tylko na wynikach, ale także na przyjemności z podróżowania.
Napęd z pełnej grupy Shimano 105 R7000, czyli serii lekkiej, wytrzymałej i wyposażonej w szereg rozwiązań stosowanych również w topowych komponentach. Pracuje bardzo efektywnie oraz natychmiastowo zmienia biegi. Korba 52-36T w komplecie z kasetą 11-28T jest wyborem bardzo uniwersalnym, dobrym zarówno na płaskie trasy, jak i w niskie góry.
Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano 105 (160/160 mm) z technologią skutecznie rozpraszającą ciepło generowane przy mocnym hamowaniu.
Wszechstronne koła od sprawdzonego producenta – Vision Team 35. Wytrzymały model wraz z oponami o szerokości 28 mm gwarantują dobre osiągi, a także poprawiają komfort jazdy.
Waga roweru Kross Vento DSC 5.0 w wersji z ramą 54,5 cm to 9,75 kg.
Specyfikacja techniczna
| Element | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | Vento DSC 5.0 |
| Kod produktu | DD228749 |
| Producent | Kross |
| Rok modelowy | 2024 |
| Rama | aluminium Lite (stop 6061) |
| Widelec | karbon |
| Geometria | endurance |
| Napęd | 2×11 |
| Grupa osprzętu | Shimano 105 R7000 |
| Korba | 52-36T |
| Kaseta | 11-28T |
| Hamulce | tarczowe hydrauliczne Shimano 105 (160/160 mm) |
| Koła | FSA Vision Team 30 |
| Opony | 28 mm |
| Waga | 9,75 kg (rozmiar 54,5 cm) |
| Pedały | brak w zestawie |
| Przeznaczenie | treningi, amatorskie wyścigi, długie wyprawy |
| Geometria | endurance (komfortowa pozycja) |
Informacje dodatkowe
| Kolor | grafitowy, granatowy-kameleon |
|---|---|
| Rozmiar ramy | M, S, L, XL |
| Rozmiar koła | 28" |
| Marka | KROSS |
| Płeć | damskie, męskie |


















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.