Rower szosowy SENSA Emilia Disc Tiagra
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower szosowy SENSA Emilia Disc Tiagra
Emilia Lady Disc Tiagra to rower szosowy przeznaczony dla aktywnych kobiet, które nie chcą godzić się na żadne kompromisy w kwestii jakości. Rower oparto o aluminiową ramę ze stopu LITE 6061. Dzięki podwójnemu cieniowaniu jest ona bardzo lekka, a zastosowany proces hydroformowania pozwolił dodatkowo zwiększyć jej wytrzymałość i sztywność. Świetnie sprawdza się to na asfaltowych nawierzchniach, gdzie liczy się każdy gram.
Z myślą o tym, zastosowano także widelec Supra Carbon STR8 wykonany z włókna węglowego. Prędkość na trasie i precyzja przełożeń to zasługa zastosowanej w rowerze grupie osprzętu Shimano Tiagra. Podwójny system przerzutek i kaseta z szerokim zakresem przełożeń pozwolą Ci wprowadzić swoją jazdę na zupełnie nowy poziom. To skok jakościowy, który z pewnością docenisz.
W modelu nie zabrakło także elementów odpowiedzialnych za wygodę jazdy. W końcu to na rowerach szosowych najczęściej pokonuje się długie dystanse i potrzebne są idealnie dobrane akcesoria. Dlatego też holenderski producent zdecydował się na siodełko od znanej włoskiej marki Selle Italia. Model X3 Lady Boost został przystosowany do potrzeb kobiecej anatomii, tak by odciążać szkielet w trakcie dłuższej jazdy, niezależnie od przyjmowanej pozycji. Świetnie sprawdzają się także koła Supra RA Comp przy współpracy z oponami Vittoria Zaffiro.
Wybierając rower Emilia Lady Disc Tiagra dajesz jasny sygnał, że poszukujesz tylko najlepszego produktu w średniej półce cenowej. Zaufaj jakości holenderskiego producenta SENSA i rozkoszuj się każdym kilometrem na trasie.
Specyfikacja
| Parametr | Szczegóły |
|---|---|
| Kod produktu | DD261260 |
| Marka | SENSA |
| Płeć | damskie |
| Kolor | fioletowy |
| Waga | 10,10 kg |
| Rocznik | 2025 |
| Rozmiar ramy | 53,5 cm |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Supra Carbon STR8 (Flat mount, E-thru 12 mm, tapered 1.5) |
| Napęd | 2×10 |
| Przerzutka przednia | Shimano Tiagra FD-4700 |
| Przerzutka tylna | Shimano Tiagra RD-4700 |
| Manetki | Shimano Tiagra ST-4700 |
| Mechanizm korbowy | Shimano Tiagra FC-4700 (50-34T) |
| Kaseta | Shimano Tiagra (11-34T) |
| Hamulce | hydrauliczne tarczowe |
| Tarcze | Shimano Tiagra BR-4770 |
| Koła | Supra RA Comp Disc |
| Piasty | Shimano HB-RS470 / FH-RS470 |
| Opony | Vittoria Zaffiro 28 mm |
| Wspornik kierownicy | Supra Comp Line |
| Siodło | Selle Italia X3 Lady Boost |
| Pedały | brak |
Informacje dodatkowe
| Kolor | fioletowy |
|---|---|
| Rozmiar ramy | M, S, L, XL |
| Rozmiar koła | 28" |
| Marka | Sensa |
| Płeć | damskie, męskie |

















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.