Rower szosowy SENSA Giulia GF Pro
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower szosowy SENSA Giulia GF Pro
SENSA Giulia GF Pro jest wyścigowym rowerem szosowym typu all-rounder. Wszechstronne osiągi sprawiają, że to dobry wybór do jazdy po trasach o różnych profilach. Aerodynamiczne przekroje zapewniają niskie opory powietrza na płaskich trasach, a niska masa – rama waży tylko 970 gramów – ułatwia podjeżdżanie w górach. Model przeznaczony jest do amatorskiego ścigania i długodystansowych wypraw, łącząc sportowe osiągi z komfortem.
Najważniejsze cechy:
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | SENSA |
| Model | Giulia GF Pro |
| Waga | 8,77 kg (rozmiar 54,5 cm / S) |
| Rama | carbon (970 g), technologia EPS |
| Widelec | carbon AirFlow |
| Geometria | Gran Fondo – wygodniejsza niż w modelach aero |
| Napęd | 2×12 |
| Przerzutka przednia | Shimano 105 FD-R7100 |
| Przerzutka tylna | Shimano 105 RD-R7100 |
| Manetki | Shimano 105 ST-R7120 |
| Mechanizm korbowy | Shimano 105 (50/34T) |
| Kaseta | Shimano 105 (11-34T) |
| Hamulce | hydrauliczne tarczowe |
| Tarcze hamulcowe | Shimano 105 BR-R7170 |
| Koła | Supra RA Pro Disc |
| Opony | Vittoria Rubino Folding 28 mm |
| Siodło | Selle Italia Model X Superflow |
| Pedały | brak |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Rozmiar ramy | M, S, L, XL |
| Rozmiar koła | 28" |
| Marka | Sensa |
| Płeć | damskie, męskie |


















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.