Rower szosowy SENSA Romagna Disc Limited 105 2×12
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower szosowy SENSA Romagna Disc Limited 105 2×12
SENSA Romagna Disc Limited to rower szosowy typu endurance. Aluminiowa rama o wygodnej geometrii powoduje, że dobrze nadaje się on do jazdy długodystansowej oraz codziennych treningów. Holenderski producent SENSA uzupełnił wyposażenie tego modelu o rozwiązania o potwierdzonej niezawodności. Napęd 2×12 z grupy Shimano 105 wyróżnia się szerokim zakresem przełożeń oraz niezwykłą płynnością działania w każdej sytuacji. Hydrauliczne hamulce tarczowe gwarantują doskonałą skuteczność hamowania. Przedni widelec z włókna węglowego oraz opony o szerokości 28 milimetrów poprawiają komfort na drogach o złej nawierzchni.
Jeżeli szukasz nowoczesnego roweru szosowego o wszechstronnych możliwościach, to Sensa Romagna Disc jest modelem o świetnym stosunku ceny do jakości. Jej osiągi zadowolą każdego amatorskiego kolarza, a poprawiony komfort pozwoli jeździć jeszcze dalej niż dotychczas.
Najważniejsze informacje:
- limitowana wersja kolorystyczna – sezon 2024
- rama z lekkiego stopu aluminium Lite 6061; hydroformowanie i podwójne cieniowanie zapewniają dobry stosunek wytrzymałości do masy
- widelec Supra Carbon STR8 z włókna węglowego tłumi wstrząsy
- geometria endurance umożliwia wygodną, długodystansową pozycję za kierownicą
- napęd 2×12 Shimano 105 (50/34T i kaseta 11-34T) gwarantuje szeroki zakres przełożeń
- hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano 105 zapewniają skuteczne hamowanie w każdych warunkach
- koła aluminiowe z oponami 700x28c poprawiają stabilność i komfort jazdy
Siodło Selle Italia Model X Superflow zwiększa wygodę podczas długich tras dzięki ergonomicznej konstrukcji.
Specyfikacja
| Parametr | Szczegóły |
|---|---|
| Kod produktu | DD227522 |
| Marka | SENSA |
| Płeć | męskie |
| Kolor | morski |
| Waga | 9,7 kg |
| Rocznik | 2024 |
| Rozmiar ramy | 58,5 cm (XL) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Supra Carbon STR8 (Flat mount, tapered 1.5) |
| Napęd | 2×12 |
| Przerzutka przednia | Shimano 105 |
| Przerzutka tylna | Shimano 105 |
| Manetki | Shimano 105 |
| Mechanizm korbowy | Shimano 105 FC-R7100 (50/34T) |
| Kaseta | Shimano 105 (11-34T) |
| Hamulce | hydrauliczne tarczowe Shimano 105 |
| Koła | Supra RA Comp Disc |
| Piasty | Shimano HB-RS470 / FH-RS470 |
| Opony | Schwalbe Lugano 2 (28-622), 700x28C |
| Wspornik siodła | Supra Comp Line (31,6 mm) |
| Siodło | Selle Italia Model X Superflow |
| Pedały | brak |
Informacje dodatkowe
| Kolor | morski |
|---|---|
| Rozmiar ramy | M, S, L, XL |
| Rozmiar koła | 28" |
| Marka | Sensa |
| Płeć | damskie, męskie |


















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.