Rower szosowy SENSA Romagna Disc SLE
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower szosowy SENSA Romagna Disc SLE
Romagna Disc SLE to interesująco zaprojektowany rower szosowy od holenderskiej marki SENSA. Bardzo wytrzymała rama o wygodnej geometrii, napęd 2×12 z pełnej grupy osprzętu Shimano 105 oraz hydrauliczne hamulce tarczowe sprawiają, że to model o trudnym do pobicia stosunku ceny do jakości.
Wersja Disc SLE ma wszystko, w co powinien być wyposażony nowoczesny rower szosowy, dzięki czemu świetnie nadaje się do amatorskiego kolarstwa. Sprawdzi się zarówno podczas spokojnych przejażdżek, jak i regularnych treningów czy dalekich wypraw.
Najważniejsze cechy:
- rama z lekkiego stopu aluminium Lite 7005; hydroformowanie wzmocniło konstrukcję, poprawiając wytrzymałość nawet podczas jazdy po nierównym asfalcie
- widelec Supra Carbon STR8 z włókna węglowego ogranicza przenoszenie wstrząsów
- łagodna geometria sprzyja komfortowi na długich trasach
- sztywne osie i opony o szerokości 28 mm
- napęd 2×12 Shimano 105 (50/34T i kaseta 11-34T) zapewnia szeroki zakres przełożeń, odpowiedni również na górskie trasy
- hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano 105 działają z dużą siłą w każdych warunkach
Siodełko Selle Italia Model X Superflow zwiększa komfort długich tras dzięki ergonomicznej konstrukcji.
Specyfikacja
| Parametr | Szczegóły |
|---|---|
| Kod produktu | DD248090 |
| Marka | SENSA |
| Płeć | męskie |
| Kolor | czarny-srebrny |
| Waga | 10,1 kg |
| Rocznik | 2025 |
| Rozmiar ramy | 57 cm (L) |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Supra Carbon S2 (flat mount, tapered 1.5) |
| Napęd | 2×12 |
| Przerzutka przednia | Shimano 105 FD-R7100 |
| Przerzutka tylna | Shimano 105 RD-R7100 |
| Manetki | Shimano 105 ST-R7120 |
| Mechanizm korbowy | Shimano FC-RS520 (50/34T) |
| Kaseta | Shimano 105 (11-34T) |
| Hamulce | hydrauliczne tarczowe |
| Tarcze hamulcowe | Shimano 105 BR-R7170 |
| Koła | Supra RA Comp Disc |
| Opony | Schwalbe Lugano 28 mm |
| Wspornik siodła | Supra Comp Line (31,6 mm) |
| Siodło | Selle Italia Model X Superflow |
| Pedały | brak |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny-srebrny |
|---|---|
| Rozmiar ramy | M, S, L, XL |
| Rozmiar koła | 28" |
| Marka | Sensa |
| Płeć | damskie, męskie |



















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.