Rower szosowy SENSA Romagna Disc Tiagra
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower szosowy SENSA Romagna Disc Tiagra
Szukasz pierwszego roweru szosowego? A może chcesz zmienić obecny, na nieco lepszy model? Jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań jest twierdząca, to Sensa Romagna Disc Tiagra będzie dla Ciebie doskonałym wyborem! Świetnie sprawdzi się podczas intensywnych treningów, a nawet na amatorskich wyścigach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać go także do rekreacyjnej jazdy, niezależnie od tego, czy chcesz po prostu rozerwać się po pracy, czy zadbać o swoją kondycję i zdrowie.
Lekka rama i karbonowy widelec
Ramę wyróżnia typowo szosowa, wyścigowa geometria. Prosta rura górna oraz wysoko uniesione siodełko i osadzona niżej kierownica typu baranek pozwalają rowerzyście na jazdę w agresywnej, aerodynamicznej pozycji. Dzięki mocnemu pochyleniu opory powietrza stają się znacznie mniejsze, co przekłada się na większe prędkości.
Do wykonania ramy producent zastosował trwałe aluminium. To materiał odporny na korozję, który wyróżnia się wytrzymałością i niską masą. Dzięki temu rower waży około 10,29 kg (rozmiar M). Projektanci postawili także na kryte prowadzenie przewodów, poprawiające estetykę i ochronę linek przed czynnikami zewnętrznymi.
Widelec Supra Carbon STR8 wykonany z włókna węglowego jest lekki i sztywny, co poprawia responsywność roweru. Materiał ten skutecznie tłumi mikrodrgania, zwiększając komfort jazdy na długich trasach.
Napęd
Układ 2×10 opiera się na komponentach grupy Shimano Tiagra. Korba 50-34T i kaseta 11-34T zapewniają szeroki zakres przełożeń, umożliwiając sprawną jazdę zarówno na płaskich odcinkach, jak i podczas podjazdów. Przerzutki oraz klamkomanetki pozwalają na błyskawiczną zmianę biegów, co ułatwia dostosowanie pracy napędu do warunków na trasie.
Efektywna kontrola prędkości
Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano Tiagra zapewniają dobrą modulację siły hamowania i skuteczną pracę niezależnie od pogody. Pozwala to na bezpieczną kontrolę prędkości zarówno w suchych warunkach, jak i podczas jazdy w deszczu.
Lekkie opony
Na 28-calowe koła założono opony Vittoria Zaffiro o bieżniku semi-slick. Gwarantują one niskie opory toczenia i dobrą przyczepność na asfaltowych trasach, co przekłada się na lepsze osiągi i komfort jazdy.
Marka
SENSA to holenderski producent rowerów znany z wysokiej jakości modeli szosowych, MTB i gravelowych. Firma łączy nowoczesne rozwiązania z dbałością o detale, oferując sprzęt zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kolarzy.
Siodełko Selle Italia Model X Superflow zostało zaprojektowane z myślą o komforcie podczas długich tras, redukując nacisk i poprawiając ergonomię jazdy.
Specyfikacja
| Parametr | Szczegóły |
|---|---|
| Kod produktu | DD235615 |
| Marka | SENSA |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | szary |
| Waga | 10,29 kg (rozmiar M) |
| Rocznik | 2025 |
| Rozmiar ramy | 55 cm |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Supra Carbon STR8 |
| Napęd | 2×10 |
| Przerzutka przednia | Shimano Tiagra FD-4700 |
| Przerzutka tylna | Shimano Tiagra RD-4700 |
| Manetki | Shimano Tiagra ST-4720 |
| Mechanizm korbowy | Shimano Tiagra FC-4700 (50/34T) |
| Kaseta | Shimano Tiagra (11-34T) |
| Hamulce | hydrauliczne tarczowe |
| Tarcze | Shimano Tiagra BR-4770 |
| Koła | Supra RA Comp Disc |
| Piasty | Shimano HB-RS470 / FH-RS470 |
| Opony | Vittoria Zaffiro 28 mm |
| Wspornik kierownicy | Supra Comp Line |
| Siodło | Selle Italia Model X Superflow |
| Pedały | brak |
Informacje dodatkowe
| Kolor | szary |
|---|---|
| Rozmiar ramy | M, S, L, XL |
| Rozmiar koła | 28" |
| Marka | Sensa |
| Płeć | damskie, męskie |


















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.