Rower szosowy SENSA Romagna Tiagra
- Wysyłka w ciągu 24 godziny : Twój produkt zostanie wysłany szybko.
- 2 lata gwarancja: Kunszt Roweru jest bezpieczny z warunkami gwarancjiji.
Opis
Rower szosowy SENSA Romagna Tiagra
Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z kolarstwem szosowym lub szukasz roweru, który pozwoli Ci wziąć udział w amatorskich wyścigach, to model Sensa Romagna Tiagra będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Stworzono go specjalnie do rekreacyjnej jazdy, co sprawia, że szybko oswoisz się z jazdą na nowych dwóch kółkach. Nie bez znaczenia jest również wygląd. Projektanci postawili na prosty, elegancki design, bez zbędnych dodatków. Dzięki temu całość prezentuje się klasycznie, a zarazem bardzo elegancko. Rower został złożony ręcznie w holenderskiej fabryce.
Sensa Romagna Tiagra
Lekka, hydroformowana rama i karbonowy widelec
Do wykonania ramy zastosowano lekkie, odporne na korozję aluminium 6061. Charakteryzuje je duża sztywność, dzięki czemu rower lepiej reaguje na ruchy kolarza. Podwójne cieniowanie i wykorzystanie technologii hydroformowania podczas produkcji rur, pozwoliły na ograniczenie masy całej konstrukcji.
Nie bez znaczenia jest również geometria. Niemal prosta rura górna, w połączeniu z wysoko uniesionym siodełkiem i kierownicą typu baranek pozwalają na przyjęcie mocno pochylonej, aerodynamicznej pozycji. Zmniejszy ona opory powietrza i poprawi osiągi. Dodatkowo, rowerzysta ma możliwość zmiany chwytu, co ograniczy zmęczenie rąk na liczących wiele kilometrów trasach.
W rowerze zamontowano widelec Supra Carbon STR8 wykonany z włókna węglowego. Nie tylko świetnie tłumi on mikrodrgania, ale również jest lekki i bardzo sztywny.
Napęd
Układ 2×10 oparty jest na komponentach grupy Shimano Tiagra. Korba 50-34T w połączeniu z kasetą 11-34T gwarantuje szeroki zakres przełożeń. Zmiana biegów przebiega szybko i bezproblemowo dzięki ergonomicznym klamkomanetkom.
Proste w obsłudze hamulce
Zastosowano hamulce szczękowe z grupy Shimano Tiagra, które są lekkie i łatwe w serwisie. Zapewniają wystarczającą siłę hamowania do jazdy szosowej, a ich obsługa nie wymaga zaawansowanej pielęgnacji.
Opony Vittoria
28-calowe koła wyposażono w opony Vittoria Zaffiro 25 mm. Gwarantują one niskie opory toczenia i dobrą przyczepność na asfalcie, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo jazdy.
Marka
SENSA to holenderski producent znany z wysokiej jakości rowerów szosowych, MTB i gravelowych. Firma łączy nowoczesne rozwiązania z dbałością o detale, oferując sprzęt zarówno dla amatorów, jak i bardziej zaawansowanych kolarzy.
Specyfikacja
| Parametr | Szczegóły |
|---|---|
| Kod produktu | DD227507 |
| Marka | SENSA |
| Płeć | damskie, męskie |
| Kolor | czarny-turkusowy |
| Rocznik | 2024 |
| Rozmiar ramy | 59,5 cm |
| Rozmiar producenta | 62 |
| Materiał ramy | aluminium |
| Widelec | Supra carbon STR8 |
| Napęd | 2×10 |
| Przerzutka przednia | Shimano Tiagra |
| Przerzutka tylna | Shimano Tiagra |
| Manetki | Shimano Tiagra |
| Mechanizm korbowy | Shimano Tiagra (50-34T) |
| Kaseta | Shimano Tiagra (11-34T) |
| Hamulce | szczękowe (Shimano Tiagra) |
| Koła | Supra RA Comp |
| Piasty | Shimano HB-RS300 / FH-RS300 |
| Opony | Vittoria Zaffiro 25 mm |
| Wspornik kierownicy | Supra Comp Line |
| Siodło | Supra Comp Line |
| Pedały | brak |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny-turkusowy |
|---|---|
| Rozmiar ramy | M, S, L, XL |
| Rozmiar koła | 28" |
| Marka | Sensa |
| Płeć | damskie, męskie |


















Recenzje
Nie ma jeszcze recenzji.